Onlar Hep Bizimle

15Temmuz

Onlar Hep Bizimle

Onlar Hep Bizimle

‘ONLAR HEP BİZİMLE’
 
 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5. yıldönümünde Erciyes Anadolu Holding tarafından yayınlanan filmde ‘Onlar hep bizimle’ vurgusu dikkat çekiyor.
 
“Dağ gibi arkandayız Türkiyem!’’ diyerek yola çıktığı günden bu yana sahip olduğu tüm üretim gücüyle ülke ekonomisine katma değer sağlayan Erciyes Anadolu Holding, bu yıl 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için ‘Onlar hep bizimle olur. Bizimle yaşar.’ mottosunun öne çıktığı bir film yayınladı.
 
Filmde, 15 Temmuz günü darbeye karşı direnirken şehit düşen vatandaşlarımıza yer verildi.  Gölbaşı Özel Harekat tesislerinin bombalaması sonucu şehit düşen Kayserili kadın özel harekat polisi Cennet Yiğit, aynı yerde şehit edilen başka bir özel harekat polisi Fevzi Başaran, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde en ön safta darbeci hainlere direnirken şehit düşen ev hanımı Ayşe Aykaç, oğlu Abdullah Tayyip Olçok ile aynı yerde şehit düşen Erol Olçok, darbeci hainler tarafından Çengelköy'de şehit edilen Halil Kantarcı, Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde şehit düşen Prof. Dr. İlhan Varank, Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda hayatı pahasına darbecilere geçit vermeyen şehit Ömer Halisdemir ve hain darbeciler tarafından katledilen 249 vatandaşımız içerisindeki en genci olan 15 yaşındaki Halil İbrahim Yıldırım gibi isimlere vurgu yapılıyor.
 
15 Temmuz'da millet iradesine kast eden hainlerin, 'Türkiye geçilmez' diyen Türk Milleti tarafından bertaraf edilmesinin 5.yıldönümünde, Erciyes Anadolu Holding'in çalışması şehit ve gazilerimizin aziz hatıralarına adeta bir saygı duruşu niteliği taşıyor.